Promítání a káva 15.11. na Zbrašově – jen pro členy, rodiče a příznivce

Ahoj, nazdar, dobrý den podruhé.

Přijměte pozvání na jistě „osvěžující“ podvečer, a to na…

středa 15. listopadu 18:00 – 19:30, kulturní dům Zbrašov

Rádi bychom se viděli s co možná nejvíce členy celého hranického střediska skautů, zváni jsou i rodiče a všichni příznivci.

Ke zmíněnému „osvěžení mysli“ bude promítání vycizelovaného dokumentu Mariana Poláka „Jeseníky, království horské divočiny“. Jelikož Jeseníky jsou našim každoročním tábořištěm již po dobu skoro jednoho desetiletí, neměl by tento povedený (!) obrazový dokument zůstat neshlédnutý žádnému hranickému skautovi.

Předpokládaný harmonogram

• 18:00 sraz před KD Zbrašov (17:54 jede bus č. 2 z Motošína)
  • Před promítáním bude možné volně pohovořit a korzovat třeba u hrnku teplého nápoje (bude připraven).
  • 18:20 přesun do sálu
  • 18:30 úvodní slovo a promítání (film má 51 minut, vhodný od cca 7 let*)
  • 19:30 konec, úklid

* Pro mladší děti bude oddechový program o patro níž nebo venku.

Vstupné je dobrovolné.

Za střediskovou radu a Ondru Kalába (zajištění promítání a prostor) zdraví

Petr Macháň | vedoucí střediska

Junák – český skaut, středisko Psohlavci Hranice, z.s. | Tř. ČsA 184, 753 01 Hranice