VŘÍSK finální info

Vážení rodiče, milé Hraničářky a milí Hraničáři,
zde najdete zbylé informace ohledně VŘÍSKu, který se bude konat již příští týden od čtvrtka.

Sraz: 27.10.2022 v 16:30 na vlakovém nádraží (odjezd 16:45)

Příjezd: 30.10.2022 v 14:24 tamtéž

Cena: 650 Kč

S sebou: kartička pojištěnce, oblečení do terénu  – pevné a nejlépe nepromokavé (je zvýšená šance zničení, ušpinění) , boty – opět pevné a ještě lépe nepromokavé, všechno oblečení v nenápadných barvách, pláštěnku, PVJ (šátky – jeden skautský na krk, druhý na hry do batohu,skautský zápisník A5 + něco na psaní, nůž, KPZ, uzlovačka, stezka/nováček), skautské tričko,pití (více než 1l ),  teplý spacák , karimatku, oblečení na spaní (radši teplejší) , hygienické potřeby, náhradní oblečení (stačí jedno od každého kromě bundy ) + spodní prádlo a ponožky, oblečení do chaty, přezůvky, misku, hrnek, lžíce, baterka, papírové koule, čtvrteční večeře, páteční snídaně, kroj a místo v batohu na společné jídlo.

Batoh do kterého vše sbalím!!! (Žádné igelitky a spacáky v ruce!)

Peníze doneste prosím na schůzky od 24. října. Děkuji moc.

Mějte se hezky a těším se společně strávený čas na VŘÍSKu.

Vojtěch Capil – Just
oddílový rádce 2. oddílu